This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Chcę być OPP – kampania SCWOP Sektor3

19 698 859,71zł. Tyle pieniędzy trafiło do szczecińskiej izby skarbowej w 2013 roku w ramach 1% dla organizacji pożytku publicznego. Czy w roku 2014 ta kwota będzie większa?

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przypomina wszystkim zainteresowanym NGOsom, że czasu na formalności związane z uzyskaniem statusu Organizacji Pożytku Publicznego jest coraz mniej!

Status Organizacji Pożytku Publicznego 1% nie przysługuje każdemu. W dużym skrócie - aby go uzyskać organizacja musi udokumentować minimum 2 letnią działalność na rzecz pożytku publicznego .Oprócz tego musi złożyć odpowiednie dokumenty do Krajowego Rejestru Sądowego. Kwestie formalne mogą zająć trochę czasu i lepiej żeby organizacja, jeśli chce mieć status OPP1%, rozpoczęła przygotowania możliwie jak najwcześniej. Teraz jest ostatni dzwonek, aby zdążyć z formalnościami i móc otrzymywać 1% w 2016 roku.

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje pomocy w kwestiach formalnych to Sektor 3 jest dla Ciebie! Od 2010 pomaga szczecińskim organizacjom w ich funkcjonowaniu – Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3. Jeśli jest potrzeba, pomogą, sprawdzą, powiedzą co zrobić. Wszystko całkowicie nieodpłatnie.

Jakby tego było mało SCWOP Sektor 3 może sprawdzić wniosek o dofinansowanie, udostępnić sale na spotkania czy własny sprzęt. Oferta jest szeroka i dostosowana do potrzeb naszych NGOsów. Wszystko po to, aby podnosić możliwości naszych lokalnych organizacji, które działają na rzecz dobra wspólnego.

Aby skorzystać ze wsparcia Sektora 3 wystarczy się z nimi skontaktować (mailowo – biuro@sektor3.szczecin.pl, telefon – 91-350-82-99). W końcu są od tego, aby ułatwiać życie naszych lokalnych NGOsów.

Osoba do kontaktu:
Jan Karpierz: j.karpierz@sektor3.szczecin.pl